KafeTürk
KafeTürk
KafeTürk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

KafeTürk Paylaşım MeRKeZi

AnasayfaMeGaPoRTaLAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yapDost Siteler

googlenin kendi telefonu

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Yazar Mesaj
celalettin
Mod.
Mod.
celalettin
Yeni tema ve butonlarımız hayırlı olsun
Üye bilgileri
Lakap : celo
Başarı Puanı: 1138
googlenin kendi telefonu Vide
MesajKonu: googlenin kendi telefonu googlenin kendi telefonu I_icon_minitimeC.tesi Tem. 26, 2008 5:12 pm

telefonunu yapmaktan bir vaz geçip, bir yeniden karar veriyor. Son gelen bilgiler, yine ''yapalım'' aşamasına gelindiği yolunda.

Google, Android işine giriştiğinde kendisi bir telefon çıkarmayacağını ifade etmişti. Ancak, geçen yaz düzenlenen Boston Globe etkinliğinin çeşitli katılımcıların, etkinlik esnasına Google'ın Cambridge tesislerinde geliştirilen bir telefonun gözlerine iliştiğini iddia etmeleri gibi olaylar bu iddianın gerçekliğine sık sık gölge düşürdü. v Son dedikodular ise, Sun Valley Conferance'da bizzat Google yöneticilerinin ağzından çıkan laflara dayanıyor. "The Hollywood Reporter" isimli gazete muhabirinin ifadesine göre, Google yöneticileri şirketin "iPhone'un yerini alacak kendilerine ait bir telefon yapmakta olduğunu" anlatmışlar.

Bu iddia, "Ammunition" isimli bir tasarım grubunun, gPhone'un tipi sıfatıyla uğraşmakta olduğunun bildirilmesiyle desteklenmiş.

Android kullanıcıları ve Google hayranları her ne kadar bu fikre bayılsa da, böyle bir fikrin aynı zamanda Apple'ın yönetim kurulunda olan Google yöneticisi Eric Schmidt'in onayından geçmesi hayli zor görünüyor.

Google ise resmi bir açıklama yapmamayı, ağzını sımsıkı kapatıp ışıklı oklarla T-Mobile'ın bu yıl sonunda piyasaya süreceği Android kullanan telefonu işaret etmeyi yeğliyor.
<----------celalettin Kullanıcısının İmzası---------->

googlenin kendi telefonu

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası